Nemáte čas na složité diety? Získejte jednoduchý plán, který funguje

→ pro moderní ženy, které chtějí získat více energie pro plný život

Osobně navržený program od Sandry Figalové. Cesta k dlouhodobému úspěchu bez hladovění a únavných diet, ze kterých se budete muset roky dostávat.

Ušetřete čas a peníze s individuálním přístupem od zkušené nutriční terapeutky.

Osobní konzultace s analýzou složení těla na InBody

V rámci osobní konzultace se společně podíváme na to, co vás trápí a projdeme si váš aktuální jídelníček. Zaměříme se na důkladné pochopení vašich individuálních potřeb a jakých cílů byste chtěli dosáhnout. Konzultace probíhá v Praze na adrese Truhlářská 12.

Výživový plán na míru

Sestavíme plán, který je sestavený skutečně na míru, žádná rámcová doporučení, která najdete všude na internetu. Zohlednujeme vaše potřeby, chutě, aktuální zdravotní stav a styl života. Pracujete v noci? Nemáte čas na přípravu složitých jídel? Cítíte se ospale po nějakém jídle? Vše zakomponujeme. 80 – 100 stran receptů snídaní, obědů i večeří či svačinek. Pestré varianty jídel a spousty inspirace.

Průběžná analýza stravování a úpravy

 V průběhu 3měsíční spolupráce si budete zaznamenávat, co jste jedli a na pravidelných konzultacích v naší ordinaci budeme dále měřit vaše pokroky a v případě potřeby upravovat jídelníček. v tom budete pokračovat a pokud bude potřeba, budeme program upravovat.

Seznamte se s Mgr. Sandrou Figalovou
Sandra se aktivně věnuje nutričnímu poradenství přes 10 let. Obor nutriční specialista vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po mnohaletých zkušenostech a praxe v nemocnici, na soukromé klinice či v poradně kde jí pod rukama prošly stovky klientů, se nyní věnuje své praxi, nejen ve spolupráci s projektem Chytrý jídelníček, kterého je rovněž spoluzakladatelkou.
Můj příběh začal láskou ke sportu a zdraví, ale také bojem s extrémními pohledy na stravování, které mě téměř přivedly k podvýživě. Tato zkušenost mě přivedla k tomu, abych se hlouběji zaměřila na výživu, studovala nutriční terapii a nakonec založila Chytrý jídelníček s cílem pomáhat lidem dosáhnout zdravého životního stylu bez extrémů a zbytečného stresu.Snažím se přinést do tvého života zdravější a udržitelnější přístup k výživě, který je založen na individuálním přístupu a empatii.”

Pro koho je program určen?

Program je určen moderním a chytrým ženám. Velmi často mezi mými klientkami mám zdravotní sestřičky, učitelky a ženy na mateřské

Chcete zhubnout?

Díky individuální spolupráci s nutriční specialistkou nastavíme váš nutriční plán tak, aby plnil vaše cíle. Ať již chcete shodit, váhu udržet a nebo získat svaly.

Chcete se zbavit stresu z jídla?

Jídlo by nemělo být pro vás stresující. Při stresu stoupá hladina kortizolu a díky tomu ukládáte více tuku.

Chcete získat více energie?

Díky optimalizaci jídelníčku budete mít více energie při sportu, ale také v práci a při trávení času s rodinou.

Chcete ušetřit?

Zdravé jídlo nemusí být drahé. Jídelníček využívá sezónních potravin. Takže žádné jahody v lednu :-). Díky přesnému plánu navíc méně potravin vyhodíte, protože jsou již prošlé.

Proměny našich klientů

... když důkazy vydají za 1000 slov

Naši spokojení zákazníci

Za posledních 10 let jsem pomohla stovkám žen se změnou stravování.
★★★★★

"Jídelníček je skvělý. Nevážila jsem se, ale pár lidí z okolí už se ptalo, jestli jsem neshodila. A to si říkám, že by to bylo ještě úplně jiné, kdybych jedla jen podle vás naplno. Jsem ráda, jak jsem si to nastavila, hlavně jako inspiraci a ne striktní dodržování. Cítím se moc dobře! "
★★★★★

"Chtěla bych Vám moc poděkovat. Je to cca 14 dní, co jsem začala jíst podle vašeho jídelníčku a nestačím se divit. Nečekala jsem takové super výsledky už po 14 dnech. Hlavně mám mnohem víc energie, nemám hlad ani přehnanou chuť na sladké. Navíc recepty jsou rychlé, jednoduché a chutné."
★★★★★

"Ráda bych Vám poděkovala. Jídelníček je spíš BIBLE! Je opravdu naprosto skvělý. Zpracování, všechny ty recepty rady a tipy ! Boží! Nejlépe investované peníze za opravdu dlouhou dobu."
★★★★★

"Jídelníček mám cca 2 měsíce a jsem moc spokojená! Měla jsem předtím jídelníček, ze kterého mi bylo špatně a byl na mě šíleně těžký (bylo tam hodně mléčných výrobků).. Nyní mám ten od vás a nemám ani pocit, že by to bylo nějaké omezování.. (protože není) a cítím se velmi dobře! Nejsem vůbec unavená a jsem i veselejší."

Žádné dva jídelníčky nejsou stejné

Stejně jako vy jste unikátní, tak i jídelníček. Zohledníme každý faktor včetně alergií, časové flexibility, finančních možností, intolerancí, dle fyzických aktivit, nočních směn či sedavého zaměstnání nebo dle menstruačních cyklů.

Vědecký přístup

Program zahrnuje analýzu složení těla na InBody a vstupní a výstupní konzultace v Praze, které vám poskytují hlubší pochopení vašeho aktuálního stavu.

Příprava jídel bez stresu

Velké množství rychle připravitelných receptů, které lze kombinovat podle vašich preferencí a chutí. Jídelníček je složený z běžné dostupných surovin, přizpůsobeným sezónním potravinám.

Úpravy v ceně

Máte možnost bezplatných úprav jídelníčku po dobu tří měsíců, což zajišťuje, že program je dynamický a přizpůsobený vašim potřebám a pokrokům.

Objednávka

Tento měsíc zvládneme obsloužit už jen 7 klientů.
Neváhejte a udělejte svůj první krok k úspěchu ještě dnes!

Individuální nutriční program

s Mgr. Sandrou Figalovou

9 990 Kč

běžná cena 14 990 Kč
Objednat nutriční program
 • 4x 60minutová konzultace se Sandrou
 • Vstupní a výstupní konzultace v Praze včetně analýzy složení těla na InBody
 • Jídelníček na míru a kuchařka s jídly z jídelníčku (ebook)
 • Rady a tipy, jak se vyhnout běžným chybám při hubnutí (ebook)
 • Bezplatná úprava jídelníčku v rámci po následující 3 měsíce

Časté otázky

 • Co když chci nabírat, nebo zkrátka mám jiný cíl než hubnutí?

  Ano, jídelníček dokážeme přizpůsobit pro mnoho cílů.

 • Jak probíhají úpravy plánu?

  Průběžně docházíte na přeměření na InBody a dle toho hodnotíme vaše pokroky a určujeme další postupy. Pokud by došlo k většímu úbytku hmotnosti nebo ke změně životního stylu (navýšení pohybové aktivity), tak upracíme  jídelníček bez dalších poplatků.

 • V čem se váš jídelníček liší od konkurence?

  Chytrý jídelníček je jiný v tom, že je ušitý na míru přímo Vám a Vašim potřebám. Při jeho dodržování nejste tak striktně svázáni pravidly a učítě se postupně novým návykům, které Vám už zůstanou dlouhodobě. Máte možnost vybírat si mezi mnoha jídly a není to tak, že byste museli od pondělí do pátku jíst přesně určené pořadí a typ jídel.

 • Kolik času mi zabere příprava a vaření jídel?

  Do jídelníčku zařazujeme především rychlá a jednoduchá jídla, protože víme, že připravenost je alfa a omega správného a hlavně dlouhodobého dodržování jídelníčku.

 • Pomáháte i při poruchách příjmu potravy?

  Ano, pokud jste zároveň pacientka v péči multidisciplinárního týmu (lékaře, psychologa či psychiatra).

 • Jak dlouhé jsou jednotlivé konzultace?

  Vstupní konzultace s nutričním terapeutem trvá 60 – 90 minut i s analýzou těla na Inbody a analýzou jídelníčku. Každá kontrolní konzultace pak trvá 45 minut.

Máte dotaz? Neváhejte mě kontaktovat.
+420 777 201 551 | info@chytryjidelnicek.cz
© 2024 Chytré jídlo s.r.o. IČ: 07640293. Všechna práva vyhrazena.